w

Meghan Markle aktorką skandalicznego filmu

Już niedługo do kin ma podobno trafić film z udziałem księżnej Megahn Markle. Tym razem słynna na cały świat Meghan miałaby ponoć wystąpić w śmiałych i odważnych scenach.

Księżna na ekranie

Choć filmu jeszcze nikt nie widział, to zachowanie księżnej jest już szeroko komentowane. Tym razem powodem plotek nie jest zbliżający się poród dziecka, a zachowanie Markle z przeszłości. Podobnież bowiem zanim Meghan poznała księcia i została jego żoną, to próbowała swoich sił jako aktorka. Zagrała między innymi w serialu „The Suits”, a także w „The Boys & Girls Guide To Getting Down”. Ten tytuł postanowili odświeżyć producenci, którzy chętnie wykorzystają popularność księżnej. Tym razem miałby być to pełnometrażowy film, który niestety oznacza dla Meghan spore kłopoty.

Kontrowersje

W serialu tym wówczas niemarząca o karierze u boku przyszłego monarchy Meghan Markle wcielała się w rolę przebojowej i mało grzecznej Dany. Jej bohaterka nie tylko nie rezygnowała z uciech życia, ale też namiętnie romansowała z licznymi, często nieznajomymi mężczyznami, a co gorsza nie stroniła też od narkotyków. Trudno liczyć, że producenci zrezygnują z wykorzystania tych scen, co wedle wielu obserwatorów oraz zagranicznych mediów może dla księżnej oznacza kłopoty w postaci wielkiego skandalu obyczajowego. Czy tak się stanie nie wiadomo. Najpewniej jednak przyjdzie nam się niedługo o tym przekonać.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

„Afera Volkswagena” – Wśród poszkodowanych także ponad tysiąc Polaków

„Sanatorium miłości” i niezwykle wyznawania Ryszarda.