w

Meghan Markle: Przyjęcie w stylu Baby Shower w Nowym Jorku. Skandal czy nie?

Słynna Meghan Markle, księżna Sussexu, zdecydowała się wreszcie odwiedzić swoją ojczyznę. Stało się to po raz pierwszy od czasu, kiedy Meghan Markle wzięła ślub z księciem Harrym. Co jest oczywiście dla wszystkich wielkim wydarzeniem, a także powodem do rozlicznych plotek. Wyjazd ten jest jak najbardziej związany z narodzinami jej pierwszego dziecka. Tym bardziej że w Nowym Jorku, Meghan spotkała się ze swoimi przyjaciółkami z dzieciństwa, które specjalnie dla niej zorganizowały baby shower. Popularną imprezę przeznaczoną szczególnie dla kobiet.

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️❤️❤️ @meghanmarkle_official

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

Nowy Jork

Niektóre spekulacje po podróży Meghan Markle do Nowego Jorku skupiały się na relacjach księżnej z samą królową. Przypuszczano, że to właśnie królowa matka stała za wyjazdem Meghan, wyrzucając ją z pałacu. Bardzo szybko okazało się jednak, że są to tylko pozbawione jakichkolwiek podstaw plotki. Celem wyjazdu Meghan Markle była wspominana impreza, którą zorganizowały dla niej przyjaciółki. Sam wyjazd Meghan był zresztą nieustannie i bardzo skrupulatnie relacjonowany. „Daily Mail” donosił, że księżna bardzo aktywnie spędza swój wolny czas w Ameryce. Zdążyła odwiedzić restauracje w wysokiej klasy hotelu na Upper East Side. Tam też odbyła się wspominana wcześniej impreza zorganizowana przez przyjaciółki. Wcześniej Megahn Markle udała się ze swoją przyjaciółką Abigail Spencer, do muzeum sztuki nowoczesnej The Met Breuer. Kiedy jednak dotarły do hotelu, na miejsce zaczęły przybywać pozostałe znajome księżnej. Zjawiła się między innymi Misha Nonoo, Jessica Mulroney, Priyanka Chopra Jonas i słynna Serena Williams. Pierwsze zdjęcia, dokumentujące przebieg imprezy, wskazują, że księżna bawiła się wyśmienicie, a wręcz kwitła. Być może to USA i Nowy Jork jej zdecydowanie służy, a brak codziennych obowiązków, które musi wykonywać jako księżna z racji swojej pozycji, wyraźnie sprawił, że stała się wyluzowana i uśmiechnięta.

Opinie rodziny królewskiej

Kwestią nierozstrzygniętą pozostaję, czy księżna dostała Or rodziny królewskiej pozwolenie na zorganizowanie uroczystości. Warto bowiem zaznaczyć, że impreza w stylu baby shower, zorganizowana w taki sposób, to oczywiste złamanie protokołu królewskiego. Impreza Rego typu tradycyjnie odbywa się na część mamy oraz jeszcze nienarodzonego dziecka. W jej trakcie przyszła mama otrzymuje od uczestników imprezy prezenty, które często związane są właśnie już z wychowywaniem dziecka. Oczywiście impreza nie może się też odbyć bez pysznego jedzenia, bezalkoholowych drinków oraz typowych kobiecych zabaw, konkursów czy festiwalu żartów. Ponieważ jest to impreza organizowana wyłącznie przez kobiety dla kobiet, to bardzo często w jej trakcie pojawia się obowiązkowy punkt programu w postaci plotek. Bardzo często zdarza się też tak, że w trakcie imprezy przyszła mama oraz najbliższe jej przyjaciółki, poznają płeć nienarodzonego jeszcze dziecka.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Pjoter możesz na mnie liczyć

„Ranczo”: Kto zastąpi Jole? Aktorka z serialu „M jak miłość” ma być zastępczynią dla Elżbiety Romanowskiej.