w

Pies z plamką, która przypomina serce. Dalmatyńczyk podbija serca internautów.

W Walentynki wszyscy chętnie przyznajemy się do swoich uczuć i wyznajemy osobom najbliższym miłość. To właśnie w Walentynki miłość swojej pani wyznał też psiak Wiley. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby nie szczególna plamka, która jest umieszczona na nosie uroczego psiaka.

Wiley

Przykład Wileya pokazuje, że miłość da się wyrazić doskonale bez użycia choćby jednego słowa. Choć niby wszyscy wiemy, jak dużym ładunkiem emocjonalnym mogą cechować się pocałunki oraz gesty, to mało kto zdawał sobie sprawę, że słynne „kocham” można powiedzieć także…. Nosem. Wiley jest bowiem posiadaczem specyficznego nawet jak na psa nosa. Czarny obszar układa się na nim w kształcie małego serduszka. I to właśnie ono sprawiło, że nowa właścicielka psa 26-letnia Lexi Smith natychmiast się w nim zakochała. Jednocześnie postanowiła pokazać wszystkim urok swojego psa. Na instagramie, gdzie można zobaczyć fotki Wileya, jest już ponad 120 tysięcy użytkowników.

Pies najlepszym przyjacielem

Lexi Smith przyznała jednocześnie, że pomysł podzielenia się ze światem wizerunkiem Wileya powstał zupełnie spontanicznie, a pies jest jej najlepszym przyjacielem.

„Fotografowanie zawsze było czymś, co sprawiało mi radość. Nagle miałam przed sobą uroczego szczeniaka, który zachowywał się jak idealny model. Mam swoje prywatne konto na Instagramie, ale stworzenie osobnego, dedykowanego Wileyowi wydawało się świetnym pomysłem”

Sama przyznaje, że o tym, iż wzięła właśnie Wileya od hodowcy zadecydowało to, że ten zareklamował psa jako takiego, który głównie śpi je i przytula się. Pies za okazaną miłość okazał swoje przywiązanie i to nie tylko serduszkiem na małym nosie, ale też prawdziwą psią miłością i bezwarunkową przyjaźnią.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

„Sanatorium miłości” i niezwykle wyznawania Ryszarda.

Synek za lekcje się bierz