w

„Ranczo”: Kto zastąpi Jole? Aktorka z serialu „M jak miłość” ma być zastępczynią dla Elżbiety Romanowskiej.

Coraz częściej z planu niezwykle popularnego serialu „Ranczo” dochodzą do nas plotki, że ma on powrócić do tęskniących za losami bohaterów widzów, jednak w nieco zmienione obsadzie. Jest to spowodowane deklaracją Elżbiety Romanowskiej, która gra w serialu niezwykle popularną Jolę Pietrek, a która już wcześniej zapowiadała wyraźnie, że najprawdopodobniej zabraknie jej w nowych odcinkach, gdyby te miały się jednak pojawić. Jednak jak donosi „Super Express”, nie musi to oznaczać całkowitego zakończenia wątku tej postaci. Producenci „Rancza” ruszyli bowiem na poszukiwania aktorki, która będzie w stanie zastąpić Elżbietę Romanowską w tej wyjątkowej roli. Wszystko wskazuje też na to, że będzie to znana aktorka, która wcześniej występowała w bardzo popularnym serialu „M jak Miłość”, który nadawany jest w programie drugim Telewizji Polskiej.

Powrót „Ranczo”

Telewizja Polska cały czas nie potwierdza co rusz pojawiających się plotek, jakoby powrót serialu „Ranczo” miał być właściwie przesądzony. Tak donoszą pojawiające się co rusz sensacyjne informacje, a potwierdziła je ostatnio także ulubiona przez widzów aktorka Ilona Ostrowska, która w wywiadzie przyznała, że produkcja nowych odcinków miałaby się zacząć już latem tego roku. Wedle „Super Ekspresu” na pierwsze oficjalne informacje w tej materii możemy jednak liczyć dopiero gdzieś w okolicach marca. Sam „Super Express” uspokaja też wszystkich fanów kultowego serialu, że w nowej serii nie zabraknie tych najbardziej lubianych postaci, które decydowały o charakterze i popularności „Ranczo”. Pojawi się była burmistrz Lucy oraz postacie, które były grane przez Artura Barcisia, Cezarego Żaka i Pawła Królikowskiego. Jedyną potwierdzoną zmianą jest brak Elżbiety Romanowskiej, która jak trzeba przypomnieć, już wcześniej deklarowała brak swojej obecności w nowych odcinkach „Ranczo”. Czy to oznacza koniec postaci Joli?

Zabraknie popularnej Joli?

O tym, że Elżbieta Romanowska nie zdecyduje się na kontynuowanie postaci Joli Pietrek, dowiedzieliśmy się z wywiadu, który aktorka udzieliła JastrząbPost. Sama aktorka nie odniosła się w nim jednak do plotek, które mówią o powstaniu kolejnego sezonu „Rancza”. Poinformowała też czytelników i wszystkich swoich fanów, że dotąd nie otrzymała propozycji gry. „Gdzieś jakieś przecieki są, że [serial] ma wrócić w okrojonym podobno składzie. Czy to jest prawda, czy nie, tego do końca nie wiemy. To też są konfabulacji i plotki, które do nas czasem dochodzą. Uwielbiałam postać Joli, Pietrka i całą ekipę. Uważam też, że to był cudowny etap w moim życiu. (…) Cudowna rola, która mnie bardzo rozwijała” – powiedziała w wywiadzie Elżbieta Romanowska, dodając jednocześnie „Mnie na pewno w tej części nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano”. Wydawałoby się zatem jasne, że sama postać zniknie z serialu wraz z odtwórczynią roli. Jednak kolejne doniesienia mówią o zachowaniu postaci Joli, jednak grać ma ją już zupełnie inna aktorka.

Kto zagra nową Jole?

Kluczową kwestią stało się oczywiście to, kto zagra w nowym sezonie Jolę Pietrek. „Super Ekspres” natychmiast doniósł, że producenci poszukują aktorki, która ma podobne warunki fizyczne do Elżbiety Romanowskiej. „Nie jest to łatwe, biorąc pod uwagę fakt, że Elżbieta Romanowska jest wysoką kobietą o dużym biuście” – donosi dziennik. Podobno jednak istnieje już jedna kandydatka. To Barbara Wypych, która znana jest z serialu emitowanego w programie drugim Telewizji Polskiej, czyli „M jak Miłość”. W tym gra policjantkę Sonie. Jednak jak twierdzi „Super Ekspres”, nic nie jest jeszcze przesądzone, choć wedle redaktorów tej gazety Barbara Wypych idealnie sprawdziłaby się jako zastępczyni Joli dla Elżbiety Romanowskiej.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Meghan Markle: Przyjęcie w stylu Baby Shower w Nowym Jorku. Skandal czy nie?

Jedyna taka restauracja, gdzie, aby zjeść mięso, musisz najpierw samodzielnie zabić zwierzę.