w

„Sanatorium miłości” i niezwykle wyznawania Ryszarda.

Nowy program „Sanatorium miłości” wzbudza olbrzymie zainteresowanie wśród rzesz widzów. Ci śledzą bacznie wszystkie zachowania kuracjuszy, a po każdym odcinku w sieci pojawia się wiele komentarzy w zakresie ich zachowania i postępowania. Niestety szczególnie Ryszard nie wzbudził ostatnio zbyt wiele sympatii u śledzących program widzów. Wszystko zaczęło się od rozmowy z osobą prowadzącą cały show, czyli Martą Manowską. W niej to Ryszard postanowił opowiedzieć o swojej skomplikowanej i burzliwej przeszłości. Wielu wzruszył, innych oburzył.

Czy Ryszard prowokuje konflikty?

Nowy program Telewizji Polskiej od samego początku wzbudza olbrzymie emocje. W niedzielne wieczory Polacy tłumnie zasiadają przed telewizorami, aby śledzić losy bohaterów „Sanatorium miłości”. Dwunastu śmiałków w wieku powyżej sześćdziesięciu lat zdecydowało się w nim odmienić swoje dotychczasowe życie. Właśnie jednym z nich jest pochodzących z Warszawy Ryszard. Już od początku jego obecność w programie wzbudzała u widzów dużo kontrowersje. Ryszard dał się bowiem poznać jako osoba bardzo wymagająca, niekoniecznie łatwa we współżyciu, a w samym programie pokłócił się nawet z innym uczestnikiem Leszkiem. Ryszard był nie tylko skrajnie odbierany przez bardzo wielu widzów, ale też pozostałych uczestników show którzy na co dzień z nim przebywają. Dowodem jest tu choćby sesja z psychologiem, gdzie wszyscy uczestnicy programu musieli dokonać oceny pozostałych osób. Ryszard otrzymał wówczas bardzo skrajne oceny.

„Ryszard dobrze tańczy (…), Ryszard jest konfliktowym mężczyzną… Jeśli chcesz mieć konflikt, poznaj Ryszarda (…) Mały człowiek z rozdętym ego”

– odczytał uczestnik. To właśnie ten moment sprawił, że prowadząca zaprosiła go na specjalne spotkanie. Wtedy to Ryszard opowiedział Marcie Manowskiej swoją historię.

Ciężki los

Podczas rozmowy Ryszard wyjaśnił prowadzącej i widzom, że ma za sobą niezwykle ciężkie przeżycia. Jego nieżyjąca już żona ciężko zachorowała, kiedy urodził się ich syn. Sytuacja była na tyle poważne, że Ryszard sam musiał zająć się wychowywaniem małego dziecka.

„Rzeczywiście, jestem bardzo wymagający, ale nie tylko od innych. Ja zostałem doświadczony przez los brutalnie. Ślub; dwa lata po ślubie: Żona jedzie na porodówkę. Ja dostaje wiadomość: „mam syna” – cieszę się. Wszystko pięknie się układa. Ale pojawiają się komplikacje. Żona zachorowała, nerki stanęły. Młody człowiek został z dzieckiem, żona w szpitalu… Po porodzie żona ponad rok leżała w szpitalu. Nie wyszła w ogóle nawet na przepustkę… A teraz 12 lat jestem sam…”

Jednocześnie Ryszard przyznał, że wcale nie zapomniał, jak to jest być zakochanym i chciałby to przeżyć jeszcze raz, a nawet wstąpić w związek małżeński. Te wypowiedzi bardzo zmieniły opinii niektórych widzów o bohaterze show. Wielu z nich w mediach społecznościowych przyznało, że wyznanie Ryszarda odmieniło ich opinię na jego temat.

„Dzisiaj wyjątkowo wzruszyłam się wypowiedzią Pana Ryszarda Lasoty po utracie żony .Tak dużo ten człowiek wycierpiał .Jak on musiał ją kochać to takie piękne”

„Ryszard ma historię swojego życia, bardzo smutna … każdy przeszedł coś, co go zmieniło… Dla Ryszarda najlepszą obroną jest atak (…)”

„Szkoda MI Ryśka dużo przeszedł… Otworzył się j już teraz wiadomo, że to nie charakter a ciężka trauma z życia gdzie pochował młoda żonę i sam wychował dziecko… SZACUN!!! (…)”

Wielu jednak komentowało jego zachowanie bardzo krytycznie.

„Tak, wczoraj Ryszard pokazał ludzką twarz….ale nie zgadzam się z twierdzeniem ,że DLATEGO zachowuje się tak, a nie inaczej….Znam wiele osób po trudnych przejściach, a mimo to są ciepłe i zdystansowane do życia…”

„Ryszard opowiada o swoim trudnym życiu. Każdy ma trudne życie, ale nie każdy daje to odczuć innym”

Czy Ryszard zmieni swoje zachowanie i zdobędzie szansę na nową miłość? Co przyniosą nowe odcinki świetnego programu? Wszystkiego dowiemy się w niedziele. Nowe odcinki już o 21.55 w Programie I Telewizji Polskiej.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Meghan Markle aktorką skandalicznego filmu

Pies z plamką, która przypomina serce. Dalmatyńczyk podbija serca internautów.